pühapäev, 6. jaanuar 2008

Jalanõude asjus

Otepää kodanike tähelepanu jalanõude asjus olgu juhitud sellele, et linnale määratud kontingendist on jalanõud kohal O. Hassi kaupluses 5 paari meeste tänavakingi ja 3 paari toatuhvleid ja Tarvitajateühingus vanast kontingendist 13 paari kalosse ja 4 paari toatuhvleid. Nende jalatsite saamiseks on seni sisse antud üle 500 sooviavalduse. Loomulikult saadakse rahuldada neist ainult väheseid.Otepää Teataja, 12.septembril 1942

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.