reede, 21. oktoober 2011

Pimedus ja tüdrukud internetist

Pimedus on jälle käes - minu jaoks aasta kõige raskem aeg. Imestan kuidas ma sain üle poole oma elust olla nn. ööinimene. Mingis mõttes olen seda nüüdki, ärgates juba poolest ööst ootamaks hommikut ja päevavalgust. Mõnel päeval seda valgust aga ei tulegi, enne saabub taas pimedus. Kirjutada ei viitsi, seevastu loen palju, sealhulgas ka blogisid. Viimasel ajal on tõusnud esiplaanile just võõrkeelsete blogide lugemine ja seepärast pole mul kahjuks juba mitu nädalat mingit aimu, mis meie omal blogimaastikul toimub.

Ka televiisor seisab mul suurema aja pildita ja vagusi nurgas. Kuidagi kriitiliseks olen muutunud meie oma saadete suhtes ja sarnanen üha rohkem teismelise ja noorega, kes oma vajaduse liikuvate piltide järele saab kätte eelkõige interneti võimalusi kasutades. Nii nagu lugemisel, sedasi ka klippide ja filmide puhul on huviorbiidis palju tõsiseid teemasid minevikust. Samast internetist saan ka praegusel aastaajal just minule vajaliku meelelahutuse.

Meelelahutusest rääkides. Täna lugesin Eesti Päevalehest Priit Simsoni arvamuslugu sellest, et meie lauljatel pole lavalist liikumist. Nõustun selle seisukohaga. Väga tihti tundub mulle, et kohalikud lavastaarid pole sagedased külalised hääleproovis, puudunud mõnestki bändiproovist, üleolevalt suhtunud lavaproovi ja tantsuproov on neile hoopis tume maa. Seepärast tarbingi isiklikult meelelahutust valdavalt internetist. Viimasel ajal fännan näiteks sellist tüdrukute bändi:

9 kommentaari:

KR ütles ...

Soovita palun head lugemist

kaaren ütles ...

Minu arvates võix noori muusikuid otsivaid saateid rohkem olla. Kardetavasti on praegustesse vähestesse saadetesse sattumine mõnevõrra ebapädev, noh, tegijate kogemus kah väixevõitu. Olematu konkurents teeb oma töö & meie, lollid popitarbijad, ei nõua hästivarustatud kaupmeestelt sugugi häid lauljaid, vaid publikulemmikuid...
Tahtmata nt superstaari-saate toredate noorte vastu ylekohtune olla - neid on ju kyll, aga mix nende annet särama ei lihvita?

Anonüümne ütles ...

tere "Hundi ulg"

Kuidas oleks võimalik üks aastate tagune kommnentaar kustutada Sinu blogist. Kontakti ei leia ma kusagilt....

Linda Järve ütles ...

Hundi ulg, võib-olla oled sellele blogile juba ka ise sattunud, aga soovitaksin sügisõhtute lugemiseks südamlikke kirjapanekuid bukinisti vanade raamatute vahele unustatud järjehoidjatest ja muust põnevast:

http://www.forgottenbookmarks.com/

Mulle meeldib see blogi väga.

Anonüümne ütles ...

Hunduke, kuidas oleks võimalik sinuga kontakti saada. Teema puudutab Anna Sõmeru küla rahvast, sooviks täpsemat infot, kui sul juhtub olema. Minu maili aadress babi@hot.ee

Hundi ulg ütles ...

Vabandan kõigi ees, et pole kommentaaridele reageerinud.

Indigoaalane. Raske on midagi soovitada. Mingit aimu minu praegustest huvidest saab ehk järgmistest linkidest:

http://ru-comprachicos.livejournal.com/

http://www.compromat.ru/

http://demons.swallowthesky.org/

http://thefirstwaltz.tumblr.com/archive

http://vehrwolf.livejournal.com/?skip=10

http://allin777.livejournal.com/

http://anamaranthineloveforhistory.tumblr.com/

http://forum.axishistory.com/

http://www.executedtoday.com/

...

Silmapiiril on ka paar emakeelset blogi, milliseid olen teatud regulaarsusega mõnda aega jälginud. Eks nad mingil hetkel kajastuvad ka minu blogis.

Hundi ulg ütles ...

Hea Kaaren. Mulle soovitati vaadata tagantjärgi saadet Laulupealinn. Olin meeldivalt üllatunud. Vähemalt oli näha püüdlust lavastuslikkusele.

Ande lihvimisest. Tundub, et artistidel endil puudub töötahe.

Hundi ulg ütles ...

Ausatud anonüümsed. Mul on olemas isegi meiliaadress, hundiulg@hotmail.com.

Ainuke asi selles, et ei mäleta passwordi ligipääsuks. Kui asi päris lootusetu, siis teen mingi uue aadressi. Eks sealtkaudu saab mind siis juhatada, millist kommentaari peaksin kustutama.

Mis aga puutub Anna Sõmeru küla (see vist seotud rubriigiga "Selle talve surnud"?), siis olen võlgu ühe selgitava postituse. Lähiajal teen selle ära.

Hundi ulg ütles ...

Linda, tänud lingi eest. Sinu soovitused on olnud alati huvitavad ja mõnigi neist on jäänud minu lugemislauale.