pean kurva postituse tegema
-
Siin ma ei olegi veel jaganud seda, aga põhimõtteliselt päästsin ma linnu
selle jaoks, et see nädal aega hiljem oma kassile sööta. Kusjuures kõige
kurvem o...
19 tundi tagasi


4 kommentaari:
Loosi läheb neist mis?
See,mis päästab,Soodoma!
Tänapäeva reklaamides on teksti palju vähem. Lugesin selle reklaami läbi ja sain teada, et meediatootja pidas tarbijat peediks juba vanadel hallidel aegadel, enne telekat ja pesupulbrireklaame.
Eksole, visuaalist jääb hoopis kummaline mulje... Kuni puurid peenikest teksti SHAMPOONI kohta. Ilutoote reklaamina tundub tänapäeval kole kohatu, aga eks vanasti olid inimesed tooremad ka.
Postita kommentaar