laupäev, 5. aprill 2014

Charles

Küll see aeg läheb kiiresti. Kuusteist aastat tagasi käis Charlesi noorem vend Eestis. Kolmteist aastat tagasi Charles ise, kaheksa aastat tagasi tema ema ja isa. Ning nüüd on Charlesi enda pojad nii suured, et üks nendest saadetakse mais siia esinduskohustusi täitma.
 
See väikemees pildil ongi Charles. Ähib ja puhib, aga akna kaudu PEAB tuppa pääsema - ema siis tõmbab ja õde Anne lükkab tagumikust. Emal oli selle poisiga üksjagu tegemist. Siis kui kasvas ja hiljemgi kui juba täismees oli. Ja sellel noormehel, kes siia tuleb, Charlesi pojal, pole ka just nunnu paipoisi maine. Kuid pole hullu, küll temagi oma tempudest välja kasvab.
 

8 kommentaari:

tegelinski ütles ...

ehhh... sul seal ikka üks kadestamisväärselt lahe pildialbum :)

Hundi ulg ütles ...

Tänan, Tegelinski. Eks neid pilte ole kogunenud, lapsepõlvest... ja muidu :)

Oleks vaid energiat, küll siis kirjutaks kõigist piltidest lugusid...

Emmeliina ütles ...

õhtuks pole telekat vajagi :D

Hundi ulg ütles ...

Tõepoolest. Mõni foto, mis jäädvustab ju ainult hetke on sedavõrd kõnekas, et tegelikult oleks sõnad üleliigsed. Pilt hakkab ise elama ja jutustama lugu.

Micro Finance ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

Maric Best ütles ...

Oleme seaduslik ja maineväärne raha laenuandja. Laename raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, anname laene inimestele, kellel on halb krediit või raha vaja, et arveid maksta, investeerida ettevõtetesse. Kas olete otsinud laenu? sa ei pea muretsema, kuna olete õiges kohas, pakkudes laenu madala intressimääraga 2%, ma tahan, et sa ainult minuga selle e-posti aadressi teel: mobilfunding1999@gmail.com

VAJUTAGE LAADI TAOTLEMISE TEAVE:

1) täisnimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Vajalik laenusumma: .....
9) Laenu kestus: ...............
10) Laenu eesmärk: ...........
 
Tänan

Mr Derek Douglas ütles ...

Tere


Kas otsite kiiret laenu? Mul on teile hea uudis! Pakume laene vahemikus 1000 kuni 50 miljonit dollarit aastas 3% intressimääraga.
Pakume laene äritegevuse arendamiseks, isiklikud laenud, auto laenud jne

Oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised.

  Kui soovite, võtke meiega ühendust e-posti teel; easyloanfirm2020@gmail.com

Regards
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

Kas otsite kiiret laenu

Trust Firm ütles ...

Tere

Kas vajate kiiret laenu oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks? Pakume laene 2000-50 000 000-le, oleme usaldusväärsed, võimsad, kiire ja dünaamilised, ei kontrolli krediitkaarti ega paku 100% tagatisi välislaenudele selle aja jooksul.

Samuti laenasime kogu valuutas 3% -lise intressimäära kõigile laenudele .... Kui olete huvitatud, pöörduge tagasi selle e-kirjaga.

Kui soovite, pöörduge usalduse saamiseks aadressil trustfirm2010@gmail.com

Lugupidamisega,

Hr Andy Cole
Trustfirm2010@gmail.com