pühapäev, 2. juuli 2017

E.-le

Isana ei osanud muretseda. Oma elu jooksul olen ju mitmeid kordai isaks saanud. Noor olin, muretult loll. Vanaisana olen muretsenud teid oodates kordi enam. Need viimased 36 tundi olid seekord kuidagi erilised. Ootamist ja muretsemist. Tere tulemast, E., siia maailma. Mingu Sul elus kõik hästi. Hilisel sügisel hakkan taas muretsema. See vist ongi vanaisade töö.

5 kommentaari:

Ene-Liis ütles ...

Mida rohkem aastaid turjale koguneb, seda elukogenum inimene on. Kahjuks teab ta siis ka paljusid elu varjukülguni, milliseid noorena ei panegi tähele ja mis nagu ei puutugi sinusse. Õige pabin tuleb siis ,kui oled juba vanavanaema ( nagu mina kahele pisikesele).Aga elu läheb edasija noored vanemad oskavad enamikel juhtudel enda laste eest hästi hoolitseda ilma pabistamata. Rõõmsaid hetki Sulle oma järeltulijatega kohtudes!Ene-Liis

iibis ütles ...

Oh, kui tore! Ja mõtleks, vanaisa! Need on meil ju tänapäeval nii haruldased! Palju õnne!

mustkaaren ütles ...

Väga haruldane, väga armas. Õnne ja ilusaid kokkusaamisi!

Susan Jimmy ütles ...

Tähelepanu
Taotle kiire ja mugavat laenu, et maksta arveid, Xmas laenu, hüpoteeklaenu, konsolideerimislaenu ning alustada uut tegevust või refinantseerida oma projekte odavaima intressimääraga 3%. Võtke meiega täna ühendust: HENRYCLARK003@GMAIL.COM koos vajaliku laenusummaga.
Me oleme sertifitseeritud, registreeritud ja õigustatud laenuandja.
Täna võite meiega ühendust võtta, kui olete huvitatud selle laenu saamisest, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet laenuprotsessi, protsessi kohta nagu laenutingimused ja laenu ülekandmine. Me vajame teie kiiret vastust, kui olete huvitatud.

MÄRKUS. Kõik vastused tuleb saata järgmisel aadressil:
HENRYCLARK003@GMAIL.COM

Aitäh.

Anonüümne ütles ...

Kellelgi on jälle vaja kedagi läbi petta! Korra on Hunt juba blogi parooli moodi asjanduse alla pannud selle pärast.
Mne ära,Susan,kuigi tõlk on sul hea!