esmaspäev, 26. august 2013

Hiidtomat

Nüüd on mul natuke häbi. Linda jagas siinsele blogile avalikku tunnustust lausa ajalehes. Mina aga pole siia ammu kirjutanud... Ma pole ka teiste kirjutatut lugenud. Isegi hädapärast, vajalikku ja kohustuslikku internetitööd pole suutnud teha. Võiksin ju vabandada, et valvasin oma nunnut. Päeval ja öösel. Et ikka kasvaks. Nüüd on ta siis valmis.
 

Nõndaviisi nagu laste, nii ka tomatite puhul - mis sellest, et ta teistest pisut erinev, mina armastan teda ikkagi. Kulinaarsetel kaalutlustel. Ning pilte sai temast klõpsatud. Kohe mitu.

 
Panin ta kaalule. Kuna mul kahed prillid, kaugele vaatamiseks ja lugemiseks, siis algul ei saanud numbritest aru.

 
Panin teised prillid ja siis nägin lugeda.
 

Sellel aastal siis selline tomat ja järjekordse blogivaikuse otsitud põhjendused. Pärispõhjused aga sügaval sisemuses ja isiklikku laadi.
 

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Muhahaa!
Aga põhjendus on muidugi hea - yhel ilusal tomatil on palju vaenlasi. Loodan, et Sul tuleb veel palju ilusaid ja omapäraseid tomateid!
Terv, kaaren.

Aidi ütles ...

Kaua tehtud, kaunikene, eks ole?! Ja mis põhiline - suuuuuur!
(Käisin vahepeal ikka ka mitu korda siin piilumas, nüüd hea meel, et tagasi oled!)

Anonüümne ütles ...

Puhkusel oli/on ka minu teine lemmikblogi "elu ilma tahke toiduta".Nüüd siis hakkab ehk edenema,siin juba ots lahti tehtud. Aga,eh-eh,silma jäi laudlina.See vist on see,mis mul vaja.Tarvis otsida käsitööpoode...

Anonüümne ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.